Rigter BV verwelkomt Ruud Brouwers

Rigter BV verwelkomt Ruud Brouwers

Ons team heeft er weer een collega bij en wel Ruud Brouwers. Wie Ruud is? Een ijverige student aan de universiteit in Eindhoven, die met veel enthousiasme de Engelstalige opleiding Computer Science and Engineering volgt.

Dat is natuurlijk niet niks, maar buiten deze studie om zal er ook gewerkt moeten worden om het leven te bekostigen. Hoe leuk is het om je theorie al direct in de praktijk te brengen?! Dat dacht Ruud, maar wij ook. Hij zal zijn kennis en kunde dan ook omzetten in prachtige code! Wij heten Ruud van harte welkom, nóg meer reuring en dynamiek in ons team. Wij houden ervan!
Rigter maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onze website goed te laten functioneren, het gebruikersgemak te vergroten en de ervaring te verrijken. Lees hier ons Privacy Statement.
Akkoord